Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 995 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Evropa na rozcestí - volby ve Španělsku a Kosovo Tisk Email

Pátek, 4. prosince 2015 / Peter IskenderovVolby ve Španělsku mající se konat 20. prosince budou nejen politickou bilancí uplynulého roku v této zemi, ale také, možná, určí vektory rozvoje Evropy v r. 2016. Již je patrné, že jedním zxtěchto vektorů bude šíření separatistických nálad ve Starém světě. Spousta věcí podkopává evropský politický systém: nestabilita na Středním východě vyvolaná politikou USA, mezinárodní teroristické organizace dostávající se zpod kontroly architektů „nového světového řádu“, příval běženců do Evropy, nárůst nacionalistických a izolacionistických tendencí, a nakonec silný odpor Washingtonu a Bruselu spolupracovat u nejakutnějších záležitostí mezinárodního dění s Ruskem. Dnes jen stěží dokáže někdo s jistotou předpovídat, v jakém stavu uvítá EU rok 2017.

Celý článek...
 
Pokus o přijetí Kosova do UNESCO nevyšel Tisk Email

Čtvrtek, 3. prosince 2015 / Jan KellerOrganizace UNESCO hlasovala v těchto dnech (konec listopadu 2015) v Paříži o přijetí Kosova za svého řádného člena. Připomeňme si, že jde o instituci, jejímž cílem je pečovat o vzdělanost a světové kulturní dědictví.
Návrh na přijetí Kosova nakonec nezískal požadovanou dvoutřetinovou většinu, takže toto území nebylo za člena UNESCO přijato.

Celý článek...
 
Nikdo dnes nechápe Francouze víc než Srbové Tisk Email

Středa, 18. listopadu 2015 / Dušan Marić


Islámští, ale i francouzští, američtí, němečtí, angličtí .... teroristé víc než 25 let zůstali nepotrestáni za vraždění srbského lidu. Nikdo po 13. listopadu 2015 nechápe Francouze lépe než Srbové. Protože to, co Francouzi utrpěli od teroristů 13. listopadu zažili Srbové před 25 lety.

Celý článek...
 
Česko ostudně podpořilo členství Kosova v UNESCO Tisk Email

Pondělí, 16. listopadu 2015

kosovo unesco
Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) dnes na zasedání členských států v Paříži nepřijala do svých řad Kosovo. Návrh na přijetí tzv. Republiky Kosovo nepodpořily vyžadované dvě třetiny členských států. Česká delegace ostudně hlasovala pro přijetí, naopak Slovensko hlasovalo proti.

Celý článek...
 
Občanka Sýrie o utečencích: "To nejsou praví Syřané – jsou to navíc migranti s ekonomickými motivy" Tisk Email

Středa, 4. listopadu 2015Na demonstraci, kterou v neděli 6. září 2015 v Bělehradě uspořádaly organizace SNP Naši a Srbski Obraz měla projev i občanka Sýrie Rima Darious. Před shromážděnými občany otevřeně hovořila o situaci v Sýrii, vlně migrantů a vztahu Západu k tomuto problému. Překlad celého projevu Vám přinášíme níže:


Celý článek...
 
Kosovo do UNESCO nepatří!!! Tisk Email

27. 10. 2015 /Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.Během kosovské „Křišťálové noci“ (název jako vzpomínka na proti židovský pogrom 9.listopadu 1938 v nacistickém Německu), vypálila kosovsko-albáncká chátra 17.-18. března 2004. v starobylém Prizrenu srbský pravoslavný chrám „Bohorodičky Ljevišské“, památku UNESCO, ze XIV. století. Odehrálo se to za zbabělé nečinnosti přítomné německé jednotky KFOR, která tuto oblast měla udržovat v pořádku, chránit. Podobná chátra zničila i klášter Devič z XV.století v centrálním Kosovu, za zbabělé nečinnosti francouzské jednotky KFOR.
Celý článek...
 
Petice za srbské Kosovo v UNESCO - přidejte se! Tisk Email

Prosím, připojte své podpisu pod petici:

Petice proti přijetí uloupené a okupované jižní srbské provincie Kosova do UNESCO. Za zachování a ochranu srbského kulturního dědictví na Kosovu a Metochii. Je potřeba nasbírat 100.000 podpisů-signatářů, aby si toho v OSN vůbec všimli!

Prosím přidejte se.

Podepisovat můžete na stránkách UNESCO zde - http://www.ipetitions.com/petition/NoKosovoUnesco

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL